| Εφαρμογή | Κάψουλα |
|---|---|
| Τύπος | Εξοπλισμός πλήρωσης |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Μικρό αυτόματο μικροελαιόλαδο ψαριού Paintball Softgel συσκευή ενσωμάτωσης |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό | SS316 |
|---|---|
| Μέγεθος | 4 ιντσών |
| Ελεγχος | ΑΥΤΟ |
| ΕΤΑΙΡΕΙΑ | εργοστάσιο |
| Ηλεκτρισμός | η χορήγησή σας απαιτεί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20-60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Υλικό | Άμυλο/Ζελατίνη |
|---|---|
| Μέγεθος | Ε&Α |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Ηλεκτρικός | 220V/380V |
| Χρήση | λάδι/πάστα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα κλουβιά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολο/σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Πεκίνο |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής painball |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | Πάνω από 5 χρόνια |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομα | Μηχανή ενθυλάκωσης Softgel |