| Ονομα | μηχανή πλήρωσης κάψουλας |
|---|---|
| Ικανότητα | 120000 Κάψουλες ανά ώρα @ 4 rpm |
| Ρολό ζαριού | 150*250mm |
| Εξουσία | 13.5kw |
| vegl | Διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή υγρού, μαλακής γέλης |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | Πάνω από 5 χρόνια |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Βάρος | 900 κιλά |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διάσταση | 1208*2450mm |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εφαρμογή | Υγρό |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Ονομα | Μηχανή Softgel καψών |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό | Άμυλο/Ζελατίνη |
|---|---|
| Μέγεθος | Ε&Α |
| Μάρκα | Κουνιού |
| Ηλεκτρικός | 220V/380V |
| Χρήση | λάδι/πάστα |
| Certicificate | CE |
|---|---|
| Υλικό | SS304/SS316 |
| Πρότυπο | GMP |
| χρήση | Painball/κατασκευή κάψουλας |
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Εφαρμογή | softgel κατασκευαστικός |
|---|---|
| Τύπος | ενθυλάκωση μαλακής γέλης |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ικανότητα | 15000-18000 capsules/h (Oval 8# |
| Υλικό | Μη ζωικό πήκτωμα |
|---|---|
| Υλικό μηχανής | SS316 |
| χρήση | κάψα όπως το πετρέλαιο canabis |
| Ικανότητα | Ε&Α-80000per ώρα |
| Πληρωμή | οποιοδήποτε είδος |